Blondifier Cool Conditioner 200ml

Çmimi i rregullt 19,00 €
Çmimi i shitjes 19,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Blondifier Cool Conditioner 200ml

Çmimi i rregullt 19,00 €
Çmimi i shitjes 19,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Kondicioner profesional neutralizues kundër të verdhëve për flokë të theksuar ose biondë. Me vetëm një veprim, neutralizon nuancat e padëshiruara të verdha për një rezultat më të pastër bionde. Lehtë për t'u shpërndarë me një formulë që nuk pikon. Përdorimi: aplikojeni në flokë të larë me shampo, të tharë me peshqir dhe të shpalosur. Lëreni të veprojë për 5 deri në 10 minuta. Shpëlajeni me bollëk. Përdoreni në ndryshim me kujdesin tuaj të zakonshëm. Përdorimi profesional i këtij produkti në sallon është vërtetuar nga ekspertët e sallonit të L'Oréal.