Blonde Absolu Discovery Holiday Gift Set

Çmimi i rregullt 59,00 €
Çmimi i shitjes 59,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Blonde Absolu Discovery Holiday Gift Set

Çmimi i rregullt 59,00 €
Çmimi i shitjes 59,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Një set zbulimi që përfshin tre produkte të madhësisë së udhëtimit nga gama Blond Absolu.

Përmbajtja

Shampo Lumiere 80 ml
Kérastase Blond Bain Lumiere është një shampo për flokë bjonde. Kjo shampo e mbushur me acid hialuronik është një formulë e lehtë, ideale për flokë të çelur, të theksuar ose gri. Produkti parandalon dëmtimin dhe mbron fibrën e flokëve. Flokët pastrohen, me një shkëlqim rrezatues dhe ushqehen deri në majë.

Cicaflash (Maskë) 75ml
Kjo formulë luksoze jep ushqimin e thellë të një maske flokësh me përfundimin e lehtë të një kondicioneri për t'i lënë flokët një ndjenjë të butë saten. E mbushur me acid hialuronik dhe lule edelweiss, formula e livandës siguron hidratim intensiv për çdo fije floku, duke inkurajuar pamjen e flokëve më të fortë dhe thyerje më pak të dukshme.

Huile (Vaj) Cicaextreme 50 ml
Rivendos flokët bjondë me Blond Absolu Huile Cicaextreme; një vaj intensiv për forcimin e bjondes, i formuluar posaçërisht për flokët bjondë pas zbardhjes. I pasuruar me një përqendrim të lartë të aktiveve forcuese, teknologjinë e acidit hiraulonik dhe vajin edelweiss, ky vaj luksoz i lëmuar vulos pamjen e majave të ndara dhe siguron hidratim, butësi dhe shkëlqim të menjëhershëm me një prekje të lehtë. Me një efekt antistatik dhe mbrojtje ndaj nxehtësisë deri në 230°C, ky është shoqëruesi i përsosur i stilimit për flokët e zbardhur. Përdoreni si primer, mbarues ose freskues në flokë të thatë ose të lagur për një përfundim të butë, të lëmuar dhe të lëmuar.