Blond Absolu Cicaflash Conditioner 250 ml

Çmimi i rregullt 41,00 €
Çmimi i shitjes 41,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Blond Absolu Cicaflash Conditioner 250 ml

Çmimi i rregullt 41,00 €
Çmimi i shitjes 41,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Ky xhel opalescent qumështor me një nuancë të butë livande ofron performancën restauruese të një maske me përfundimin e lehtë të një kondicioneri. Ai rikthen intensivisht flokët e sensibilizuar, duke ushqyer fibrat. Kombinimi i Acidit Hyaluronik dhe lules Edelweiss zbut menjëherë, forcon dhe zbut flokët e sensibilizuar të çelur duke siguruar ushqim të thellë. Ideal për të gjitha tonet e flokëve bionde artificiale, Cicaflash rikthen fibrën e flokëve, duke parandaluar thyerjen dhe erozionin. Flokët janë të butë dhe të lagur, ndërsa mbeten të lehtë dhe të shkëlqyeshëm.