Symbiose Shampoo Crème Anti-Pelliculaire 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Symbiose Shampoo Crème Anti-Pelliculaire 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Një formulë me shkumë kremoze por që merr frymë largon zbokthin dhe thekon ndërsa hidraton dhe qetëson lëkurën e thatë të kokës. Lëkura e kokës është pastruar. Flokët rimbushen me hidratim, janë të butë dhe të ngritur me rrënjë. Eksfolon menjëherë dhe heq zbokthin dhe thekonet e dukshme në lëkurën e kokës pa hequr fibrat. Tekstura: Teksturë e bardhë kremoze. Me Pirokton Olamine & Acid Salicilik.