All Soft Conditioner 300ml

Çmimi i rregullt 29,00 €
Çmimi i shitjes 29,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

All Soft Conditioner 300ml

Çmimi i rregullt 29,00 €
Çmimi i shitjes 29,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

I krijuar me kompleksin e lagështimit të Redken-it dhe vajin e arganit, Kondicioneri All Soft zgjidh, hidraton dhe zbut flokët e thatë dhe të brishtë. Ky kondicioner siguron 15 herë më shumë kondicionim dhe lagështi kur përdoret me sistemin e plotë të kujdesit të flokëve All Soft.

PËRFITIMET

  • Zbutë, rimbush dhe jep butësi intensive
Pas larjes me shampo All Soft, aplikojeni dhe shpërndajeni nëpër flokë. Shpëlajeni tërësisht.