Acidic Bonding Concentrate Conditioner 300ml

Çmimi i rregullt 35,00 €
Çmimi i shitjes 35,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Acidic Bonding Concentrate Conditioner 300ml

Çmimi i rregullt 35,00 €
Çmimi i shitjes 35,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

 Redken Acidic Bonding Concentrate kondicioneri pa sulfate është formula më e përqendruar e Redken-it e gjitha në një për riparimin e forcës në të gjitha llojet e flokëve të dëmtuar. Ky kondicioner ultra i pasur dhe luksoz ofron riparim përfundimtar të forcës, kondicioner intensiv dhe mbrojtje ndaj zbehjes së ngjyrës së flokëve.

Ky kondicioner me acid citrik, përmban një kompleks të përqendruar të kujdesit lidhës i cili i përforcon lidhjet e dobësuara brenda flokëve tuaj për të përmirësuar forcën e flokëve. Ky kondicioner balancues "pH" është i formuluar posaçërisht me një acid "pH" qëllimi i të cilit është mbrojtja e flokut kundër efekteve negative të ngjyrosjes së flokëve, mjetëve për stilimin e nxehtësisë madje edhe ujit. Rezultati? Flokë që duken dhe ndihen të shëndetshëm!

Përfitimet kryesore:

  • 56% më pak thyerje*
  • 82% më pak skaje të ndara të dukshme**
  • 11 herë flokë më të lëmuar**
  • balancimi i pH
  • Për të gjitha llojet dhe teksturat e flokëve
  • Riparim përfundimtar, kondicionim intensiv dhe mbrojtje ndaj zbehjes së ngjyrave
  • Acidi citrik, një acid alfa hidroksi, i cili ndihmon në përforcimin e lidhjeve të dobësuara në flokë