Absolut Repair Conditioner 200ml

Çmimi i rregullt 19,00 €
Çmimi i shitjes 19,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Absolut Repair Conditioner 200ml

Çmimi i rregullt 19,00 €
Çmimi i shitjes 19,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
E mbushur me GOLD QUINOA + PROTEINË, formula profesionale e kondicionerit për ripërtëritje të menjëhershme është trajtimi perfekt për të ristrukturuar menjëherë flokët e sensibilizuar. Formula e tij kremoze ushqen fibrën duke e lënë atë me një prekje të lehtë.

Pas përdorimit të shamponit dhe kondicionerit Absolut Repair, flokët janë më të shndritshëm, më të lëmuar, më rezistent dhe sipërfaqja e flokëve është më pak e dëmtuar.