NEW

ACID CITRIK + GLICINË

PREMIÈRE

RIKRIJON 99% FORCËN ORIGJINALE TË FLOKËVE
KUJDES I FLOKUT ME VEPRIM TË DYFISHËT

Çliron flokët nga grumbullimi i kalciumit që çon në thyerje*
Rindërtoni lidhjet e thyera të keratinës
Zbuloni flokët në gjendjen tyre premierë

*Testi instrumental pas 6 përdorimit të koncentratit

#REIGNITEYOURINNERSTRENGTH

PËR KË ËSHTË ?

Première është për të gjitha llojet e flokëve të dëmtuar, nga të hollë në të trashë.

Nëse keni probleme me flokët e dëmtuar, nuk jeni vetëm. Është shqetësimi #1 që dëgjohet në sallone!

7/10 gratë marrin shërbime kimike që shkaktojnë dëme, për të mos përmendur burimet e tjera të dëmtimit si larja shumë e shpeshtë.

Nëse po kërkoni një zgjidhje, PREMIÈRE është për ju!

KEY INGREDIENTS

Gama Première përmban komplekse me Glicinë, Acid citrik dhe peptide. Ky sistem eliminon mbidozën e kalciumit, riparon thellë flokët nga shtresa e brendshme dhe forcon flokët për rezultate të qëndrueshme.

GLICINE + ACIDI CITRIK + PEPTIDE

Brendet tona

Absolut Repair Molecular

NEW
Çmimi i rregullt 24,00 €
Çmimi i shitjes 24,00 € Çmimi i rregullt
NEW
Çmimi i rregullt 29,00 €
Çmimi i shitjes 29,00 € Çmimi i rregullt
NEW
Çmimi i rregullt 27,00 €
Çmimi i shitjes 27,00 € Çmimi i rregullt

Kérastase Blond Absolu Serum

Me 2% Acid Hialuronik

RISI BLOND ABSOLU

KUJDESI RIPARUES I INJEKTUAR ME ACIDI HIALURONIK PËR FLOKËT E DËMTUARA TË ZBARDHUARA

Gama ikonike e kujdesit për flokët bjondë.
Inspiruar nga kujdesi i lëkurës, gama e Blond Absolu përforcohet me Acid Hialuronik, i cili sjell hidratim të fuqishëm dhe mbrojtjen maksimale për flokët e zbardhuara.

Riparon dëmtimet me një përdorim
96% flokë bjonde më të forta
Hidratim ultimative që zgjatë për 3 ditë
Skalp i hidratuar
Ruan barierën e skalpit

#YouDareWeCare

Transporti gratis

Free shipping on orders over 30.00€

Autenciteti

Ne garantojmë autencitetin e të gjitha brendëve/produktëve me anë të sistemit tonë të verifikimit.

Mbështetja online

Ne kujdesemi për ju, pavarësisht orarit!

Pagesa fleksibile

Paguaj me metoda të shumta të pagesës.

OUTLETI YNË

Ne do të hapim së shpejti outletin tonë ku mund të gjeni gjëra të mahnitshme. Regjistrohu në faqen tonë të internetit për të qënë të informuar!
Outlet lansohet së shpejti!

Produktet e javës

Zbritje 40%
Çmimi i rregullt 7,80 €
Çmimi i shitjes 7,80 € Çmimi i rregullt 13,00 €
Zbritje 40%
Çmimi i rregullt 7,80 €
Çmimi i shitjes 7,80 € Çmimi i rregullt 13,00 €
Zbritje 30%
Çmimi i rregullt 13,30 €
Çmimi i shitjes 13,30 € Çmimi i rregullt 19,00 €
Zbritje 30%
Çmimi i rregullt 13,30 €
Çmimi i shitjes 13,30 € Çmimi i rregullt 19,00 €
Zbritje 40%
Çmimi i rregullt 7,80 €
Çmimi i shitjes 7,80 € Çmimi i rregullt 13,00 €
Zbritje 40%
Çmimi i rregullt 7,80 €
Çmimi i shitjes 7,80 € Çmimi i rregullt 13,00 €