Volume Injection Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 29,00 €
Çmimi i shitjes 29,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Volume Injection Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 29,00 €
Çmimi i shitjes 29,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Shampo Redken Volume Injection është formuluar me kompleksin bodifikues të Redken-it me filloksan që ndihmon për t'u dhënë volum të menjëhershëm flokëve të imët, të sheshtë ose të përpunuar. Kjo shampo voluminoze pastron lehtë me kujdes të butë rrënjën e kokës, duke i dhënë flokëve një volum,dhe duke krijuar ngritje dhe trup.

  • Shampo voluminoze që i lë flokët të butë, të menaxhueshëm dhe me shkëlqim.
  • Ofron volum në rrënjë dhe shton trupin tek flokët
  • Krijon një fund të lëmuar në flokë
  • Përmban kompleksin bodifikues të Redken-it, një përzierje për rritjen e volumit të filloksan, zbutës dhe polimere silikoni