Vitamino Color Colour Protection Mask 250ml

Çmimi i rregullt 25,00 €
Çmimi i shitjes 25,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 11 - Dec 15

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Vitamino Color Colour Protection Mask 250ml

Çmimi i rregullt 25,00 €
Çmimi i shitjes 25,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Vitamino Color Mask është një maskë për kujdesin e flokëve për flokët e lyer, e krijuar posaçërisht për të mbrojtur dhe ushqyer ngjyrën. Formula profesionale përmban resveratrol, një antioksidant i fuqishëm i frymëzuar nga kujdesi i lëkurës. Kjo maskë kremoze është e përshtatshme për flokë me ngjyrë normale apo të trasha. Ngjyra e flokëve duket më e shndritshme, më rrezatuese dhe me shkëlqim dhe flokët ndihen më të hapur, më të menaxhueshëm dhe të butë në prekje.