Total Results High Amplify Proforma Hairspray 400ml

Çmimi i rregullt 19,00 €
Çmimi i shitjes 19,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Total Results High Amplify Proforma Hairspray 400ml

Çmimi i rregullt 19,00 €
Çmimi i shitjes 19,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Matrix High Amplify Hairspray 400ml - proforma për flokë të hollë

Formulë e pasuruar me proteina, High Amplify Proforma Hairspray ka një qëndrueshmëri të fortë për një stil të qëndrueshëm .
Nuk ngurtëson flokët dhe nuk lë mbetje.
Është i heqshëm me një goditje furçë dhe i reziston lagështisë deri në 24 orë!