Tabac Man Silver EdT 50ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt 24,00 €
Kurseh 25%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Tabac Man Silver EdT 50ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt 24,00 €
Përshkrimi i produktit
Tabac Man Silver nga Maurer & Wirtz është një aromë djegëse druri për meshkuj. Tabac Man Silver u lançua në vitin 2009. Hunda pas kësaj arome është Vincent Schaller. Notat kryesore janë xhenxhefil, kardamom, piper dhe grejpfrut; notat e mesme janë Ambroxan, rrëshirë Elemi, Cedar dhe Galbanum; notat bazë janë Patchouli, Druri i Sandalit, Musk dhe Vetiver.