Symbiose Micro-Peeling Cellulaire 200ml

Çmimi i rregullt 56,00 €
Çmimi i shitjes 56,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Symbiose Micro-Peeling Cellulaire 200ml

Çmimi i rregullt 56,00 €
Çmimi i shitjes 56,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Trajtimi qelizor Micro-Exfoliating është një formulë pastruese me acid mikro-peeling dhe rruaza me bazë bimore për të eksfoluar menjëherë qelizat e vdekura dhe thekon, duke pastruar lëkurën e kokës dhe duke qetësuar shqetësimin. Rruazat eksfoliuese dhe acidi i butë përgatisin skalpin e kokës që aktivët kundër zbokthit të depërtojnë më thellë. Tekstura: formula xhel transparent me pluhur argani dhe lëvozhga kajsie. Me 1.9% Acid Salicilik.