Strength Recovery Conditioning Cream for Damaged Hair 200ml

Çmimi i rregullt 17,00 €
Çmimi i shitjes 17,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Strength Recovery Conditioning Cream for Damaged Hair 200ml

Çmimi i rregullt 17,00 €
Çmimi i shitjes 17,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Krem kondicioneri për rikuperimin e forcës i mbushur me squalane vegan është një kondicioner shpëlarës për flokët e dëmtuar që forcon dhe hidraton.

Krem kondicioneri për rikuperimin e forcës është një kondicioner shpëlarës për flokët e dëmtuar që forcon flokët për një pamje të shndritshme dhe më të butë. Ky kondicioner ka një strukturë kremoze që i lë flokët më të fortë pas një përdorimi me 3X më shumë lagështi*.

 

Formula 100% Vegan produkti është i certifikuar pa mizori produkti është në shishe 100% të ricikluara, pa përfshirë kapakun