Drejtues SteamPod 4

Çmimi i rregullt 480,00 €
Çmimi i shitjes 480,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Drejtues SteamPod 4

Çmimi i rregullt 480,00 €
Çmimi i shitjes 480,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Stiluesi i parë profesional gjithëpërfshirës me avull nga L'Oréal Professionnel.
Tani arrini çdo stilizim, në çdo lloj flokësh.

Drejtoni, valëzoni ose dredhoni pa mundim me SteamPod 4, stiluesi i parë profesional gjithëpërfshirës i mundësuar nga teknologjia e patentuar e avullit nga L'Oréal Professionnel.

Arritni çdo model flokësh, në çdo lloj flokësh.
3 herë më i shpejtë¹, 2 herë më i butë¹ me 95% më pak dëmtim.²
Modele flokësh më të qëndrueshme, kaçurrela më të përcaktuara 4 dhe flokë më të disiplinuar.¹

Zbuloni veçori të reja ekskluzive të SteamPod 4 dhe një dizajn më ergonomik.
SteamPod 4 përmban pllaka qeramike më të gjera për drejtim më të lehtë:
tani arrini 30% më afër rrënjëve dhe merrni flokë krejtësisht të lëmuar nga rrënja tek majat.

Falë udhëzuesit të ri të mbylljes së kaçurrelave që ngroh butësisht deri në 100°C dhe një dizajni më të hollë dhe më të rrumbullakët, krijoni kaçurrela më të forta, më të definuara.

SteamPod 4 ende përmban teknologjinë e patentuar të avullit:
një rrjedhje e vazhdueshme e avullit të thatë (0,8 g/min) për flokë dukshëm më të lëmuar.