Specifique Stimuliste 250ml

Çmimi i rregullt 74,00 €
Çmimi i shitjes 74,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 11 - Dec 15

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Specifique Stimuliste 250ml

Çmimi i rregullt 74,00 €
Çmimi i shitjes 74,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
I zhvilluar si një trajtim i përditshëm ushqyes kundër rënies së flokëve për burrat dhe gratë, ky spray stimulon prodhimin e flokëve duke përmirësuar dendësinë dhe substancën e flokëve. Parandalon plakjen e parakohshme të gjëndrës së flokëve dhe stimulon rritjen e fibrave të reja më të forta dhe më të bollshme të flokëve.