Specifique Shampoo Vital Dermo-Calm 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Specifique Shampoo Vital Dermo-Calm 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Një formulë e testuar dermatologjikisht që lufton shkaqet e kruajtjes dhe ndjeshmërisë së kokës, Bain Vital Dermo-Calm largon papastërtitë dhe inflamacionin. Lëkura e kokës lihet e qetë dhe e hidratuar për një ndjenjë relaksimi të menjëhershëm. Flokët rifitojnë butësi dhe vitalitet.