Specifique Diavalent Set

Çmimi i rregullt 85,00 €
Çmimi i shitjes 85,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Specifique Diavalent Set

Çmimi i rregullt 85,00 €
Çmimi i shitjes 85,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Seti luksoz Spécifique Divalent është dhurata ideale për flokët me rrënjë të yndyrshme dhe gjatësi dhe majat e thata. Kombinimi i shampos, maskës dhe argjilës pastruese në mënyrë efektive heq qafe sebumin e tepërt, duke i dhënë gjatësive të thara me shumë lagështi dhe shkëlqim.

Seti specifik diavalent përmban:

Shampo Kerastase Specifique Diavalent 250ml x 1
Maskë Kerastase Specifique Rehydrant 200ml x 1
Kerastase Specifique Argile Equibrilante Peeling 150ml x 1