Soleil Huile Sirène 150ml

Çmimi i rregullt 38,00 €
Çmimi i shitjes 38,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Soleil Huile Sirène 150ml

Çmimi i rregullt 38,00 €
Çmimi i shitjes 38,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Spraji dyfazor i domosdoshëm i verës, ky leave-in i lehtë i papërmbajtshëm përcakton dhe përmirëson valët natyrore të plazhit. Të pasuruar me vitaminë E nga vaji Babassu, agjentët hidratues përthithen shpejt në flokë duke ofruar butësi të menjëhershme për një strukturë të prekshme "pa kërcitje". Përcakton formën natyrale të flokëve dhe krijon flokët me shkëlqim. Shkundni dhe spërkatni në gjatësi për t'i dhënë flokëve një aromë sensuale jasemini dhe nota tuberoze diellore (pa shpërlarje).