So Silver Conditioner 300ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

So Silver Conditioner 300ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Konditioneri Total Results So Silver hidraton flokët e thatë dhe të brishtë përmes teknologjisë së synuar të ushqyerjes që zbut ashpërsinë dhe i lë flokët të butë e të mëndafshtë.

Mbajtja e flokëve bjonde, platin dhe gri shpesh mund të çojë në fije të padëshiruara pa gjallëri dhe të dëmtuar. Pra, kondicioneri So Silver përdor teknologjinë e ushqyerjes për të hidratuar flokët e thatë dhe me porozë. Flokët lihen me shkëlqim dhe të shëndetshëm, në mënyrë që tonet bionde dhe të argjendta të mund të qëndrojnë po aq të gjallë si kurrë më parë.

Përfitimet kryesore:
  • Zbut trashësinë
  • Shton shkëlqim
  • Lufton thatësinë

Aplikimi:

Përdorni 1-2 herë në javë jo në kombinim me kondicionerin So Silver

1. Pasi të keni përdorur shampon Total Results So Silver, duke veshur doreza të përshtatshme, aplikojeni në flokë të lagur dhe krehni për shpërndarje të barabartë

2. Shmangni zonën e kokës dhe lëreni për 3-5 minuta në varësi të neutralizimit të dëshiruar. 3 minuta për neutralizimin delikate, 5 minuta për neutralizimin maksimal.

3. Shpëlajeni..

Nuk rekomandohet përdorimi i maskës çdo ditë për shkak të formulës së saj shumë të pigmentuar.