Smooth Proof Pack 100ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Smooth Proof Pack 100ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Përfitimet

Zbuloni Biolage Deep Treatment SmoothProof Multi Use Hair Maskë për kënaqësi të menjëhershme dhe transformim total të flokëve. Shumë i përqendruar në agjentë kujdesi për flokë me një ndjenjë më të shëndetshme ne çdo përdorim* .

Vëreni flokët e dredhur me këtë trajtim me fuqi të lartë. Menjëherë flokët bëhen 8 herë më të lëmuara**  deri në 70% më pak thyerje*. Flokët e dredhur kontrollohen dhe flokët ndihen më të butë dhe më të menaxhueshëm për rezultate të lëmuara të stilimit të flokëve. Shumë i përqendruar në zbutës me bazë bimore. Mirësia e kamelisë dhe vajit të kastorit forcojnë gjendjen dhe inkurajojnë rritjen e flokëve.

E vogël por e fuqishme, çdo paketë përmban të paktën katër aplikacione. Lehtë për t'u shtrydhur paketimet tona janë 77% më të lehta se një enë me të njëjtën madhësi dhe të mbyllura në mënyrë të përkryer për një aplikim të freskët çdo herë.


Këshillë për stilistët: Nuk ka nevojë të përdorni kondicioner, formulat tona shumë të përqendruara rezultojnë që flokët të ndihen më të menaxhueshëm dhe më të lehtë për t'u shkëputur

*kur përdoret si sistem me shampon Biolage **vs. Shampo pa kondicioner me sistemin e shampos dhe maskës

Formula 100% Vegan produkti është i certifikuar pa mizori  produkti është në shishe 100% të ricikluara, pa përfshirë kapakun
Çertifikuar pa egërsi sipas Programit Leaping Bunny
  • Formula 100% Vegan*
  • 100% shishe të ricikluara**