Serioxyl Advanced Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 22,00 €
Çmimi i shitjes 22,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Serioxyl Advanced Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 22,00 €
Çmimi i shitjes 22,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Shampoja Serioxyl Advanced Purifier & Bodifier me aromën e një flladi freskues u zhvillua posaçërisht për flokë të rralla. Kjo shampo e lehtë xhel pastron butësisht dhe jep ndjenjën e densitetit të përtërirë të flokëve. Flokët janë më të trasha dhe më të ndritshme. Pas 1 përdorimi, menjëherë 22% më shumë vëllim. Substanca active magnezi ndihmon për të pastruar rrënjët e flokëve. Aplikoni në mënyrë të barabartë në flokët e lagur. Masazhojeni butësisht me majë të gishtave të butë. Shpëlajeni plotësisht.