Scalp Advanced Moon Capsule Duo Set 2023

Çmimi i rregullt 44,00 €
Çmimi i shitjes 44,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Scalp Advanced Moon Capsule Duo Set 2023

Çmimi i rregullt 44,00 €
Çmimi i shitjes 44,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Përjetoni zgjidhjen përfundimtare për një skalp të shëndetshëm dhe të rehatshëm me grupin e dhuratave L'Oréal Professionnel Scalp Advanced Duo. Ky grup ekskluziv kombinon dy produkte të fuqishme nga sfera Serié Expert Scalp Advanced për të trajtuar shqetësimin e kokës dhe për të promovuar një skalp të balancuar dhe të rigjallëruar. Pavarësisht nëse keni të bëni me thatësi, kruarje ose acarim, ky grup dhuratash është krijuar për t'ju ofruar një përvojë qetësuese dhe rinovuese. Thuaj lamtumirë shqetësimit dhe përshëndetje skalpit të rigjallëruar dhe flokëve të mrekullueshëm!

Vendosni përmbajtjen:

Scalp Advanced Anti Incomfort Discomfort Shampo 300ml
Sclap Advanced Anti Incomfort Discomfort Treatment 200ml