Resistance Discovery Fondant Set

Çmimi i rregullt 82,00 €
Çmimi i shitjes 82,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
 • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

 • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Resistance Discovery Fondant Set

Çmimi i rregullt 82,00 €
Çmimi i shitjes 82,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Jepni dhuratën e kujdesit luksoz të flokëve këtë sezon festash me këto elemente thelbësore për forcimin e flokëve, të dashura nga profesionistët në mbarë botën. Nga Kerastase me dashuri, ky koleksion më i shitur i produkteve për flokë të dëmtuar forcon dhe rindërton fibrën e flokëve për më pak thyerje dhe mbron nga dëmtimi i nxehtësisë deri në 450°F.

Seti i dhuratave për festa përfshin:

Shampo Force Architecte, 250ml 

Shampo forcuese për flokët e dëmtuar.

 • Rindërton dhe Forcon
 • Rigjallëron Flokët
 • Parandalon thyerjen

Ciment Anti-Usure, 200ml

Kondicioner forcues për flokët e dëmtuar.

 • Rindërton dhe forcon fibrat e flokëve
 • Rigjallëron Flokët
 • Parandalon thyerjen

Ciment Thermique Blow Dry Primer, 150ml

Leave In Treatment mbrojtës ndaj nxehtësisë  për flokët e dëmtuar.

 • Forcon për të parandaluar thyerjen e flokëve
 • Mbron nga dëmtimi i nxehtësisë deri në 450°F
 • Ushqen, zbut dhe rrit shkëlqimin