Redken Extreme Length Hair Mask 250ml

Çmimi i rregullt 45,00 €
Çmimi i shitjes 45,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Redken Extreme Length Hair Mask 250ml

Çmimi i rregullt 45,00 €
Çmimi i shitjes 45,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Maska Redken Extreme Length pesëminutëshe ndihmon në paraqitjen e një skalpi të shëndetshëm, të ushqyer, forcimin e gjatësisë dhe reduktimin e dukshëm të majave të ndara për flokë më të gjatë dhe më të fortë. Length Care Complex, është një maskë e formuluar enkas për kujdes dhe gjatësi të flokut, kjo maskë përmban përbërës të cilësisë së lartë për të stimuluar rritjen dhe forcën e përgjithshme të flokëve: Biotinë, Niacinamide dhe vaj kastori. Formula përmban gjithashtu një kombinim të surfaktantëve kationikë, silikone dhe glicerinë për të transformuar menjëherë flokët pa shtuar peshë.

  • Për rritjen e flokëve
  • Maskë për shpëlrarje flokësh me biotinë dhe vaj kastori
  • Ushqen skalpin, forcon gjatesinë
  • Redukton majet e çara, eliminon thyerjen e flokëve