Redken Color Extend Magnetics Deep Attraction Mask 250ml

Çmimi i rregullt 43,00 €
Çmimi i shitjes 43,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Redken Color Extend Magnetics Deep Attraction Mask 250ml

Çmimi i rregullt 43,00 €
Çmimi i shitjes 43,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Maska Redken Color Extend Magnetics Deep Attraction është e jashtëzakonshme për mirëmbajtjen e flokëve të lyer, pasi izolon flokët dhe parandalon zbehjen e ngjyrës. Formulimi restaurues është krijuar për të riparuar dhe zbërthyer flokët e trajtuar me ngjyrë duke ruajtur vitalitetin e ngjyrës.

Pasi ta keni larë me shampo Color Extend Magnetics, aplikojeni maskën në flokë të tharë me peshqir. Lëreni për pesë deri në dhjetë minuta përpara se ta shpërlani tërësisht.