Otto Kern Egoluxe Women 30ml

Çmimi i rregullt 20,00 €
Çmimi i shitjes 20,00 € Çmimi i rregullt 26,00 €
Kurseh 23%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Otto Kern Egoluxe Women 30ml

Çmimi i rregullt 20,00 €
Çmimi i shitjes 20,00 € Çmimi i rregullt 26,00 €
Përshkrimi i produktit
Egoluxe Feminin nga Otto Kern është një aromë me lule qelibar për femra. Egoluxe Feminin u lançua në vitin 2010. Notat kryesore janë kasi, grejpfrut, mjedër dhe mandarinë portokalli; notat e mesme janë trëndafili, zambaku dhe freesia; notat bazë janë vanilje, paçuli, myshku dhe dru sandali.