One United Leave In Conditioner Spray 150ml

Çmimi i rregullt 27,00 €
Çmimi i shitjes 27,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
 • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

 • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

One United Leave In Conditioner Spray 150ml

Çmimi i rregullt 27,00 €
Çmimi i shitjes 27,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
25 përfitime që rrisin menaxhueshmërinë, mbrojtjen dhe bukurinë

 • Ofron përfitime përkujdesjeje për përmirësim të menaxhimit, mbrojtjes dhe bukurisë
 • Ofron kondicionim të lehtë
 • Rrit përfitimet e kujdesit të trajtimeve të tjera të pushimit
 • Zbut prekjen e teksturës së produkteve stiluese

Menaxhimi i flokëve:
 • Kondicionon dhe ushqen flokët
 • Ndihmon edhe flokët poroz
 • Redukton tharjen e flokëve, zbërthehet dhe ndihmon në forcimin e flokëve

Mbrojtja e flokëve:
 • Bën flokët për stilim dhe ndihmon në parandalimin e thyerjes së flokëve nga krehja
 • I sigurt për flokë të ngjyrosur dhe flokë ombre
 • Ndihmon në parandalimin e dëmtimit të nxehtësisë nga mjetet e nxehta të flokëve
 • Ndihmon në parandalimin e majave të çara dhe vulosjen në kutikulën e flokëve
 • Ndihmon në mbrojtjen e flokëve nga agresorët e jashtëm

Bukuria e flokëve:
 • I jep flokëve një prekje të mëndafshtë
 • Shton butësinë dhe shkëlqimin e flokëve
 • Ndihmon në kontrollin e kërcitjes
 • Anti-statike
 • Kontrollon fluturimin e flokëve
 • E bën më të lehtë tharjen
 • Rifreskues i stilit të flokëve
 • Rezultate të lehta