Nutritive Masquintense 200ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Nutritive Masquintense 200ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Maska intense nga Kérastase është një maskë flokësh ultra e koncentruar thellësisht ushqyese për flokë shumë të thatë të hollë dhe mesatar. Një nga maskat më të mira të flokëve për flokë të thatë dhe të dëmtuar, përmban proteina me bazë bimore dhe niacinamide që rrisin aftësinë e formulës për të ushqyer dhe përforcuar flokët. Kremi i lehtë jep një dozë të fuqishme të lëndëve ushqyese të koncentruara për të forcuar dhe ushqyer thellësisht flokët. Masquintense ka një strukturë kremoze të bardhë të lehtë, duke e bërë atë një maskë ideale për flokë të hollë. Deri në +89% të hidratimit të menjëhershëm dhe ushqimit 72H.