Nutritive Discovery Serum Set

Çmimi i rregullt 75,00 €
Çmimi i shitjes 75,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 11 - Dec 15

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Nutritive Discovery Serum Set

Çmimi i rregullt 75,00 €
Çmimi i shitjes 75,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Seti i dhuratave Nutritive nga Kérastase përmban tri produkte për hidratim intensiv dhe elasticitet të parezistueshëm. Flokët e thatë bëhen sërish më të shndritshëm dhe më të butë.

Përmbajtja:

Shampo  Satin Riche 80ml.
Serum 8h Magic Night 90ml.
Nectar Thermique Leave-In 50ml.

Aplikimi:

Përdoreni serumin gjatë natës duke aplikuar 1 deri në 2 pompa në gjatësi dhe maje. Mos e shpërlani.

Shampo masazhohet në flokë të lagur dhe më pas shpërlahet sërish.

Mbrojtesi kundër nxehtësisë përpunohet në flokë të tharë me peshqir. Përdorni rreth 1 deri në 2 poma. Pa shpërlarje. Më pas stiloni flokët si zakonisht.