Nutritive Discovery Mask Set

Çmimi i rregullt 93,00 €
Çmimi i shitjes 93,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Nutritive Discovery Mask Set

Çmimi i rregullt 93,00 €
Çmimi i shitjes 93,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

 Set Dhuratë Nutritive Light nga Kérastase rikthen butësinë e mëndafshtë të flokëve të thatë.

Seria Nutritive ushqen flokët nga rrënjët deri në majat duke siguruar lagështi intensive.

Përmbajtja:

  • Shampo Saten 250 ml
  • Kondicioner Lait Vital 200 ml
  • Locion Thermique Mbrojtës i Nxehtësisë 150 ml

Aplikimi:

  • Pastroni flokët me shampo dhe më pas shpërlani.
  • Aplikoni kondicioner, lëreni të veprojë për 2-3 minuta dhe më pas shpërlajeni.
  • Spërkatni 3-4 pompa locion në flokë të tharë me peshqir dhe mos i shpërlani.
  • Stiloni flokët sipas dëshirës.