Nutritive Discovery Fondant Set

Çmimi i rregullt 79,00 €
Çmimi i shitjes 79,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Nutritive Discovery Fondant Set

Çmimi i rregullt 79,00 €
Çmimi i shitjes 79,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Jepni dhuratën e kujdesit luksoz të flokëve këtë sezon festash me këto elemente thelbësore hidratuese të flokëve, të dashura nga profesionistët në mbarë botën. Nga Kerastase me dashuri, ky koleksion më i shitur i produkteve për flokë të thatë hidraton thellësisht për flokë më të shëndetshëm me shkëlqim të shtuar dhe mbron nga dëmtimi i nxehtësisë deri në 450°F. Ky grup përfshin locionin tonë të ri Nutritive Thermique është një mbrojtës ndaj nxehtësisë me peshë të lehtë, perfekt për flokë të hollë dhe mesatar.

Seti i dhuratave për festa përfshin:

Një shampo hidratuese që pastron dhe rimbush flokët normale deri të thata. E formuluar me proteina me bazë bimore dhe niacinamide, kjo formulë e lehtë kushtëzon* dhe zgjidh flokët duke rritur shkëlqimin me +90%.

Kondicioner Lait Vital, 200ml

Një kondicioner zbërthyes ultra i lehtë me ushqim të lartë që hidraton thellësisht flokët e thatë, të imët deri në mesatar. E formuluar me proteina me bazë bimore dhe niacinamide, kjo formulë kremoze ofron +85% kondicioner**, duke e bërë flokët të lehtë për t'u krehur dhe shkëputur, si dhe +99% forcë** dhe +116% shkëlqim.

Locion Thermique Sublimatrice Heat Protectant, 150ml

Një mjegull e lehtë qumështore që mbron nga nxehtësia që rigjallëron flokët duke ofruar më shumë forcë, elasticitet dhe ushqim për flokët e thatë, të imët deri në mesatar. Formuluar me proteina me bazë bimore dhe niacinamide, kjo mjegull e lehtë mbron nga nxehtësia deri në 450°F dhe siguron +82% kondicioner të thellë*, duke e bërë flokët të lehtë për t'u krehur dhe shkëputur, si dhe -98% më pak thyerje*. Ky trajtim gjithashtu redukton kërcitjen dhe fluturimin duke i dhënë flokëve elasticitet të menjëhershëm, shkëlqim rrezatues dhe prekje saten.