Nutri-Supplement Scalp Serum 90ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Nutri-Supplement Scalp Serum 90ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Nutri-Supplement Serum i Scalp-it nga Kérastase është një serum i shëndetshëm hidratues i kokës për skalpin e thatë. Ky është kujdesi ynë përfundimtar për kokën : një serum niacinamide që siguron vitamina në një skalp të thatë për të ushqyer thellësisht flokët dhe skalpin e thatë. Ky serum i kokës ka një formulë lëngu jo të yndyrshëm që siguron vitamina për një skalp të ushqyer thellë. Duke vepruar si një suplement ushqyes për lëkurën e kokës, tekstura e tij qumështore dhe që përthithet shpejt e bën atë serumin më të mirë për skalpin e thatë. Deri në +23% lagështi në lëkurën e kokës, menjëherë pas aplikimit.* Shishe prej 20% xhami të ricikluar.