Nectar Thermique 150ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Nectar Thermique 150ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Nectar Thermique nga Kérastase është një qumësht për tharje të flokëve, për flokë të thatë mesatarë dhe të trashë. Ky qumësht zbukurues i flokëve mbron flokët e thatë nga stilimi i nxehtësisë dhe përmban polimere kundër tharjes për t'i dhënë ushqim, zbërthim, butësi dhe shkëlqim për flokët e thatë. Qumështi dhuron sasi të lëndëve ushqyese thelbësore që rrisin aftësinë e formulës për të ushqyer dhe përforcuar flokët. Ky qumësht ushqyes për flokët vepron si mbrojtës termik 230°C për flokët e ekspozuar ndaj mjeteve të stilimit dhe ka një strukturë kremoze të bardhë të lehtë. Deri në 80% më pak kërcitje menjëherë pas aplikimit.

Aplikimi: 

Nectar Thermique aplikohet në flokët e ritueshëm (të thara me peshqir) apo në flokun e thatë. Më pas mund të vazhdohet me stlizimin (tharse apo drejtuese).