Moisture Me Rich Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 08 - Dec 12

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Moisture Me Rich Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Po kërkoni të menaxhoni flokët e thatë dhe të dëmtuar? Mos kërkoni më larg se shampon Moisture Me Rich, një shampo e lehtë pastrimi që ndihmon në rikthimin e lagështirës së flokëve, duke e lënë atë të butë, të rimbushur dhe rrezatues. Kjo shampo voluminoze shton lagështi, shtresat e flokëve që depërtojnë lehtë për të shtuar kondicioner.

Me glicerinë për kondicioner të shtuar, Moisture Me Rich siguron lagështi dhe ushqim afatgjatë, flokë të butë, rrezatues dhe 4 herë më të lagur.*

*Me sistemin e produkteve profesionale të shamponit, kondicionerit dhe ilaçit me lagështirë kundrejt një shampoje pa kondicioner.

Aplikimi:

Aplikojeni në flokë të lagur. Shkumojeni. Shpëlajeni. shoqëroje me kondicionerin Moisture Me Rich.