Miracle Creator Multi-Tasking Hair Treatment 190ml

Çmimi i rregullt 19,00 €
Çmimi i shitjes 19,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
 • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

 • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Miracle Creator Multi-Tasking Hair Treatment 190ml

Çmimi i rregullt 19,00 €
Çmimi i shitjes 19,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Një element i domosdoshëm për flokët! Miracle Creator Multi-Tasking Treatment është një trajtim tepër i gjithanshëm, i përshtatshëm për të gjitha llojet dhe teksturat e flokëve.

Ka 20 përfitime zbukuruese për flokët:

 • Ushqen flokët
 • Nxit shkëlqimin
 • Zbut kutikulën dhe ndihmon në parandalimin e thyerjes nga larja
 • Shton lagështi
 • Mbrojtës nga nxehtësia - parandalon dëmtimin e nxehtësisë nga mjetet e nxehta
 • Reduktim kundër kërcitjes për një përfundim të shkëlqyeshëm
 • Zbarkon porozitetin
 • Minimizon dëmtimin dhe thyerjen e flokëve
 • Redukton thatësinë
 • Kushton lehtë
 • Kontrollon fluturimet
 • Parandalon ndarjen e majave
 • Zbut flokët për tharje më të lehtë dhe më të shpejtë
 • Korrigjon vrazhdësinë
 • Mbron flokët nga agresorët e jashtëm
 • Përmirëson menaxhueshmërinë dhe i bën flokët për stilim

Aplikimi:

Spërkateni produktin në flokë të tharë me peshqir, krehni dhe stilojini si zakonisht.