METAL DETOX Cleansing Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 25,00 €
Çmimi i shitjes 25,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

METAL DETOX Cleansing Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 25,00 €
Çmimi i shitjes 25,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Shampo pastrues me krem Metal Detox pastron flokët pas çdo shërbimi ngjyrosjeje, balayage apo zbardhje.

Metali brenda fibrës mund të krijojë një rrezik thyerjeje dhe mund të ndikojë negativisht në rezultatet e ngjyrave gjatë shërbimeve të ngjyrosjes, balajazhit dhe zbardhjes.

Kremi bujar i pasur transformohet në një shkumë të koncentruar për të pastruar butësisht fibrën dhe për të hequr akumulimin e grimcave.

EKSPERIENCA UNIKE: xhel me teksturë të lehtë që shkumon pas emulsionit. Lehtë për t'u shpëlarë.

AROMË ADDICTIVE: një majë agrume e paharrueshme e lidhur me drurë të veçantë myzeqar.