ME MADEMOISELLE HARMONY SHAMPOO 250ML

Çmimi i rregullt 6,50 €
Çmimi i shitjes 6,50 € Çmimi i rregullt 10,00 €
Kurseh 35%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

ME MADEMOISELLE HARMONY SHAMPOO 250ML

Çmimi i rregullt 6,50 €
Çmimi i shitjes 6,50 € Çmimi i rregullt 10,00 €
Përshkrimi i produktit
Flokë të pamenaxhueshëm të rrënuar nga kërcitja? Shampo Harmony është zgjidhja perfekte për këtë problem. Shampo me keratin, ekstrakte moringa, biopolimere natyrale dhe panthenol parandalon në mënyrë efektive kërcitjen, zbut flokët dhe u siguron atyre hidratim të thellë dhe shkëlqim magjepsës.

Shampo, e formuluar me mjeshtëri me keratin për flokë të gjatë dhe të fortë, i siguron flokëve hidratim të ekuilibruar dhe ushqim proteinik. Rezultati: Një strukturë flokësh e lëmuar si mëndafsh dhe jo më fije kokëfortë që janë të pamundura për t'u menaxhuar. Flokët janë të lehtë për t'u krehur kur janë të lagur dhe një rritje e hidratimit rigjallëron flokët e shurdhër dhe të thatë nga rrënjët deri te majat. Shampo me përqendrimin e lartë të përbërësve aktivë është shumë efektive, duke garantuar rezultate të bukura të qëndrueshme për flokët.