ME MADEMOISELLE DIVA SHAMPOO 250 ML

Çmimi i rregullt 6,50 €
Çmimi i shitjes 6,50 € Çmimi i rregullt 10,00 €
Kurseh 35%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

ME MADEMOISELLE DIVA SHAMPOO 250 ML

Çmimi i rregullt 6,50 €
Çmimi i shitjes 6,50 € Çmimi i rregullt 10,00 €
Përshkrimi i produktit

Një divë e vërtetë del në skenë duke përcjellë elegancë të pastër dhe besim të jashtëzakonshëm. Shampo diva pastron dhe ushqen flokët kaçurrelë. Me keratin, pantenol dhe ekstrakte të çajit të bardhë është i mbushur me hidratim të pastër për kaçurrela të shijshme.


Shampo Diva rrit në mënyrë dramatike elasticitetin e strukturës së flokëve. Shampo e denjë për ikonën pastron pa mundim flokët kaçurrelë dhe përbërësi i nivelit të lartë keratin i bën flokët të duken të shëndetshëm dhe të fortë.