ME MADEMOISELLE CHIC SHAMPOO 250ML

Çmimi i rregullt 6,50 €
Çmimi i shitjes 6,50 € Çmimi i rregullt 10,00 €
Kurseh 35%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

ME MADEMOISELLE CHIC SHAMPOO 250ML

Çmimi i rregullt 6,50 €
Çmimi i shitjes 6,50 € Çmimi i rregullt 10,00 €
Përshkrimi i produktit
Çdo femër dëshiron flokë të bukur. Shampo Chic është projektuar me mjeshtëri për përdorim të përditshëm me flokë normalë. I ushqen flokët me keratin, infuzione aloe vera, ekstrakte hibiscus dhe panthenol.

Shamponi Chic është përshtatja e përsosur për regjimin tuaj të përditshëm të kujdesit të flokëve për flokët tuaj normalë dhe natyralisht të shëndetshëm. Shampo rigjallëron flokët me hidratim të thellë dhe i transformon fijet me pamje të shurdhër në flokë të gjallë. Me fuqinë e tij të butë pastruese, shampoja siguron që flokët të mbeten të butë në prekje dhe me shkëlqim me shkëlqim gjatë gjithë ditës.