ME MADEMOISELLE ANTI OIL SHAMPOO 250ML

Çmimi i rregullt 6,50 €
Çmimi i shitjes 6,50 € Çmimi i rregullt 10,00 €
Kurseh 35%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

ME MADEMOISELLE ANTI OIL SHAMPOO 250ML

Çmimi i rregullt 6,50 €
Çmimi i shitjes 6,50 € Çmimi i rregullt 10,00 €
Përshkrimi i produktit
Flokët me vaj zhvillohen kur lëkura e kokës prodhon një sasi të tepërt të sebumit. Kjo shampo për pastrimin e yndyrës qartëson flokët, ndërkohë që ofron lehtësim nga irritimet e lëkurës. Për shkak të kompleksit të tij të fuqishëm bimor, si dhe përbërësve të tij keratin dhe sulfat zinku, shampo është një armë efektive në luftën kundër rrënjëve të yndyrshme.

Shampo pa silikon redukton sekretimin e sebumit për të balancuar skalpin e kokës. Ndërkohë keratina i mban flokët të shëndetshëm dhe të fortë. Për shkak të vetive të tij shëruese, shampoja për flokë të yndyrshëm qetëson irritimet e lëkurës dhe përmirëson gjendjen e përgjithshme të kokës. Qëllimi kryesor i shampos është të zvogëlojë ndjeshëm sasinë e larjeve javore.