ME MADEMOISELLE ANTI DANRUFF SHAMPOO 250ML

Çmimi i rregullt 6,50 €
Çmimi i shitjes 6,50 € Çmimi i rregullt 10,00 €
Kurseh 35%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

ME MADEMOISELLE ANTI DANRUFF SHAMPOO 250ML

Çmimi i rregullt 6,50 €
Çmimi i shitjes 6,50 € Çmimi i rregullt 10,00 €
Përshkrimi i produktit
Shamponi kundër zbokthit me keratin siguron kruajtjen e kokës me lehtësim të dizajnuar me profesionalizëm nga zbokthi dhe inflamacioni. Falë efekteve të fuqishme të pirokton olaminës, shampoja kundër zbokthit ofron mbrojtje të provuar nga thekonja e zbokthit.

Shamponi kundër zbokthit ndihmon në heqjen e zbokthit dhe rrit bukurinë natyrale të flokëve. Shampo është formuluar posaçërisht për të ofruar lehtësim për kruajtjen e kokës. Ai pastron flokët dhe eliminon akumulimin jo tërheqës të kokës.