Matrix Mega Sleek Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Matrix Mega Sleek Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
  • Shampo Mega Sleek zbutës me gjalpë shea ndihmon në kontrollin e flokëve rebelë, të padisiplinuar dhe menaxhon kërcitjen kundër lagështirës për butësi.
  • Flokët janë të lëmuar, me shkëlqim dhe të shkrirë.

Aplikimi:

Aplikojeni në flokë të lagur. shkumëojeni dhe shpëlajeni. shoqeroje me kondicionerin Mega Sleek. Në rast kontakti me sytë, shpëlajini ato menjëherë.