Masque Filler Réparateur 200ml

Çmimi i rregullt 54,00 €
Çmimi i shitjes 54,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Masque Filler Réparateur 200ml

Çmimi i rregullt 54,00 €
Çmimi i shitjes 54,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Maskë riparuese e flokëve kundër thyerjes që rikthen hidratimin dhe forcon të gjitha llojet e flokëve të dëmtuar.