Liss Unlimited Shine Perfecting Blow-Dry Oil 125ml

Çmimi i rregullt 22,00 €
Çmimi i shitjes 22,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Liss Unlimited Shine Perfecting Blow-Dry Oil 125ml

Çmimi i rregullt 22,00 €
Çmimi i shitjes 22,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Vaji Liss Unlimited Shine Perfecting Blow-Dry përmban agjentë zbutës për të siguruar një mburojë afatgjatë dhe kundër lagështirës, e cila kontrollon flokët tuaj dhe i mban ato pa kërcitje .

Formula e lehtë, e tretshme në ujë, vulos flokët duke i dhënë atyre një shkëlqim të mrekullueshëm dhe butësi të kontrolluar .