Liss Unlimited Anti Frizz Hair Mask 250ml

Çmimi i rregullt 25,00 €
Çmimi i shitjes 25,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Liss Unlimited Anti Frizz Hair Mask 250ml

Çmimi i rregullt 25,00 €
Çmimi i shitjes 25,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Kjo maskë e shijshme zbutëse e flokëve ushqen, zbut dhe mbron fibrat e flokëve tuaj nga lagështia.

Duke larë flokët tuaj në mënyrë luksoze në hidratim, duke lustruar sipërfaqen e tyre dhe duke siguruar një bllokues efektiv të lagështisë .

Shkëlqimi është rritur dhe kontrolli është rifituar .