L’Oréal Aminexil Advanced Anti-Hair Loss Activator Serum 90ml

Çmimi i rregullt 38,00 €
Çmimi i shitjes 38,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

L’Oréal Aminexil Advanced Anti-Hair Loss Activator Serum 90ml

Çmimi i rregullt 38,00 €
Çmimi i shitjes 38,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Serumi i avancuar kundër rënies së flokëve L'Oréal Aminexil është formuluar për flokët e holluar dhe skalpin e çrregulluar. Redukton rënien e flokëve dhe forcon fibrat e flokëve , duke i lënë fijet tuaja dukshëm më të trasha dhe më të plota. Serumi ultra i koncentruar përmban 1,5% Aminexil , një përbërës i njohur kundër rënies së flokëve që përforcon ankorimin e rrënjëve dhe nxit rritjen e flokëve . Serumi Aminexil Advanced Anti-Hair Los Aktivator nga L'Oréal Professionnel Paris ju ndihmon të arrini flokë më të plotë dhe më të fortë në vetëm 6 javë* .