Kerastase L'Incroyable Blowdry 150ml

Çmimi i rregullt 39,00 €
Çmimi i shitjes 39,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Kerastase L'Incroyable Blowdry 150ml

Çmimi i rregullt 39,00 €
Çmimi i shitjes 39,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
L'Incroyable Blowdry është një locion i nxehtësisë i krijuar për çdo grua që i than flokët. Formula e tij inovative ngadalëson yndyrën, siguron 96 orë mbrojtje kundër kërcitjes, me veti termo-mbrojtëse deri në 230 ° C. Ri-aktivizohet me mjete ngrohëse duke filluar nga 150 ° C, ky produkt mundëson rezultate të retushueshme, ndjesi natyrale dhe aftësi të ripozicionueshme që zgjasin për ditë të tëra.