Keep Me Vivid Sulfate Free Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Keep Me Vivid Sulfate Free Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Dëshironi një shampo që mban ngjyrën e flokëve brenda dhe jo jashtë? Shampo Keep Me Vivid është teknologjia e gjeneratës së ardhshme PA SULFATE që i bën të gjitha.

Përfitimet kryesore:

Gjenerata e ardhshme e milky high-foam lather

  • Pastron butësisht flokët
  • Ruan gjallërinë e ngjyrave që zbehen shpejt
  • Ndihmon në luftimin e zbehjes së ngjyrës së flokëve
  • Pa sulfate

Aroma e produktit përfshin nota të vaniljes, kokosit dhe karamele pambuku.

Duke përdorur këtë sistem, ngjyra e flokëve tuaj mund të zgjasë deri në 21 larje dhe të përfitojë nga shkëlqimi i shtuar.

Aplikimi: 

Aplikojeni në flokë të lagur. shkumojeni dhe shpëlajeni. shoqëroje me kondicionerin Keep Me Vivid. Mund të përdoret çdo ditë për të pastruar dhe ushqyer butësisht flokët.