Keep Me Vivid Lamination Spray 200ml

Çmimi i rregullt 24,00 €
Çmimi i shitjes 24,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 11 - Dec 15

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Keep Me Vivid Lamination Spray 200ml

Çmimi i rregullt 24,00 €
Çmimi i shitjes 24,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Keni frikë nga ngjyra e frikshme e zbehur e flokëve? Mos u bëj! Mbyllni ngjyrën e flokëve në shtëpi me llakun Keep Me Vivid Color Lamination duke e shtuar në rutinën tuaj të kujdesit të flokëve disa herë në javë.

Ja se si:

  1. Flokët trajtoni me shampon Keep Me Vivid dhe shpëlajini
  2. Aplikoni Color Lamination Spray në kokën e plotë dhe prisni 1 minutë
  3. Shtresojeni kondicionerin Keep Me Vivid dhe shpëlajeni tërësisht
  4. Përdorni "Keep Me Vivid Color Velvetizer" përpara se ta thani në ajër ose me tharje

Duke përdorur këtë sistem, ngjyra e flokëve tuaj mund të zgjasë deri në 21 larje dhe të përfitojë nga shkëlqimi i shtuar.

Menjëherë pas një shërbimi për ngjyrosjen e flokëve në sallon, përdorni llakun Keep Me Vivid Color Lamination. Pas shërbimit, integroni llak në rutinën tuaj të flokëve në shtëpi. Ngjyra e flokëve me mirëmbajtje të lartë* do të qëndrojë e gjallë për 65 ditë**

*i përhershëm

**Kur përdoret si një sistem i shamponit Keep Me Vivid, kondicionerit dhe llakut për laminim me ngjyra